Skip to content

Kontakt

TutajConcept to autorska pracownia projektowa specjalizująca się w projektowaniu wnętrz. Projektujemy wnętrza, które są spójne, harmonijne, ale też nie stronią od kontrastów. Wnętrza, które odzwierciedlają potrzeby klientów  i  w których można poczuć się komfortowo i zrelaksowanym.          

Pracę nad projektem wnętrza rozpoczynamy od słuchania naszych klientów, bo to ich oczekiwania są wyznacznikiem do stworzenia indywidualnego wnętrza.

Piękno tkwi w szczegółach, dlatego z wyjątkową starannością dbamy o dobór form, materiałów i detali, tak aby wszystkie te elementy stworzyły niebanalną spójną całość. Wyznajemy zasadę, że naturalne i prawdziwe materiały takie jak drewno, kamień, beton i szkło mogą stworzyć wnętrze ponadczasowe. Ponadczasowy efekt potęguje również starannie dobrane oświetlenie – jeden z kluczowych elementów dobrego projektu wnętrz. Światło buduje klimat i atmosferę wnętrza, dostosowując się do potrzeb inwestora.

Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu pozwoliło nam wypracować metodę na tworzenie dobrze zaprojektowanych wnętrz, czyli takich które równoważą w sobie piękno i funkcjonalność.

Tutaj Concept

ul. Puławska 34 (budynek 6 II piętro)
05-500 Piaseczno

mail: biuro@tutajconcept.pl

 

+48 692 023 726

Anna Tutaj-Pielaszek

 

godz. otwarcia: pon – pt 9:00 – 17:00